Transportbanden systeem voor champignons

De GTL transportbanden systeem voor champignons maakt het plukken effciënter door de champignons direct op de band te leggen.
Transportbanden systeem voor champignons

Het GTL transportbandsysteem maakt het champignon plukken efficiënter en overzichtelijker. Nadat champignons met de hand zijn geplukt, worden ze direct op de band gelegd. De band vervoert de champignons langs het teeltrek tot het afgiftepunt, waar ze klaar worden gemaakt voor verpakken.

Dankzij de roestvrijstalen constructie en PU-transportbanden is het systeem hygiënisch, duurzaam en betrouwbaar. Iedere oogstplek beschikt over een eigen band voor een optimale workflow.

FAQ

Wat is de functie van een transportband in de champignonteelt?
De band transporteert geplukte champignons van het teeltrek naar het afgiftepunt voor verpakking.

Kan de transportband op maat worden gemaakt?
Ja, de afmetingen en indeling kunnen worden afgestemd op de specifieke teeltruimte.


Hoe draagt het systeem bij aan efficiëntie?
Het vermindert handmatig werk en versnelt de overgang van plukken naar verpakken.

Kan GTL de machine aanpassen aan de wensen van mijn bedrijf?

Ja, iedere machine wordt afgestemd op de specifieke wensen en omstandigheden van de klant.


Welke service en ondersteuning biedt GTL?

Wij verzorgen installatie, training, aftersales en service wereldwijd.

Waarom kiezen voor de champignonteeltmachines van GTL?

Omdat GTL alles zelf ontwikkelt, produceert en installeert, wat betrouwbaarheid en kwaliteit garandeert.